Series
Ratings
35
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5- Three KingdomsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0