Titles you rated
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
Project YRated ★ 1.5- Bad MovieRated ★ 3.0
HahahaRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.0
GrassRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 2.5
SoulmateRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
New NormalRated ★ 1.5
Concrete MarketRated ★ 2.0
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 2.5