Movies
Ratings
35
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0