Titles you rated
The Gray ManRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
CatfightRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
Our Love StoryRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
DisobedienceRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5