Movies
Ratings
49
ControlRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
BiutifulRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0