Series
Ratings
182- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5