Series
Ratings
19
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.0
Love ScoutRated ★ 0.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0