Movies
Ratings
47
Billy ElliotRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0