Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 1.5
SherlockRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
KingdomRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5