Movies
Ratings
1491
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0- Paul, Apostle of ChristRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Holy SpiderRated ★ 5.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0