Series
Ratings
109
American PrimevalRated ★ 5.0
A Model FamilyRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Oats StudiosRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
GoedamRated ★ 3.0
Warrior Nun Season 1Rated ★ 1.5
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 3.0- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 2.0
Into the NightRated ★ 3.5
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.5
DraculaRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0