Movies
Ratings
1362
Smiles of a Summer NightRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Meek's CutoffRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
Touch of EvilRated ★ 4.0
UgetsuRated ★ 4.5
The Life of OharuRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
ChimeRated ★ 3.0
CloudRated ★ 3.0