Series
Ratings
40
My MisterRated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 2.0