Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
MunichRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
The Green RayRated ★ 3.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 4.0
ScarecrowRated ★ 3.5
Days of HeavenRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- ArielRated ★ 2.5
- Love VillainRated ★ 3.5
TootsieRated ★ 3.0