Series
Ratings
44
Tuca & BertieRated ★ 3.5
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Reality Check: Inside America's Next Top ModelRated ★ 4.5- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5