Movies
Ratings
562
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Good BoyRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Black Phone 2Rated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
Dog Day AfternoonRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5