Series
Ratings
29
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5- Off The GridRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5