Series
Ratings
23
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 2.5
A Dance From AfarRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5