Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
War MachineRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
CubeRated ★ 2.5- SpliceRated ★ 2.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
RinguRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 1.5
MamaRated ★ 1.5
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 0.5- Can I Borrow a LightRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 1.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 1.5
Crows Zero IIRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
Three… ExtremesRated ★ 1.5