Movies
Ratings
611
To LiveRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 2.5
City of GodRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 4.0
EddingtonRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.5
A SeparationRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
The PromiseRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5