Series
Ratings
23
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0