Series
Ratings
426
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Salon De HolmesRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5