Movies
Ratings
257
Red CliffRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
JunoRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0