Movies
Ratings
328
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
A Working ManRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.5
John WickRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0