Movies
Ratings
709
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Death on the NileRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0