Movies
Ratings
260
TitanicRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
SleepRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
GintamaRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 1.5
OculusRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5