Movies
Ratings
122
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Last Song You Left BehindRated ★ 2.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
104-sai, Tetsuyo-san no HitorigurashiRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 4.0
Kimi no Kao dewa NakenaiRated ★ 1.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
A Summer's TaleRated ★ 2.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Curly SueRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0