Series
Ratings
308- 내 마음이 몽글몽글 - 몽글 상담소Rated ★ 3.5
Love MeRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
- Good PartnerRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5