Movies
Ratings
568
Past LivesRated ★ 3.5- BlueRated ★ 3.5
The Fox FamilyRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.5- Planet SpoiliaRated ★ 0.5
Love 911Rated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
ChimeRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 2.5
Blue SpringRated ★ 3.5
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
BirthRated ★ 5.0