Series
Ratings
71
BeckhamRated ★ 3.0
Messi Meets AmericaRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Sporty SistersRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Dragon's DogmaRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5