Titles you rated
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
SiratRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
UgliesRated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 4.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 0.5
Gwangju Video: The MissingRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The Bad GuysRated ★ 4.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.5- VirusRated ★ 0.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0