Movies
Ratings
264
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
- Planet SpoiliaRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 0.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0