Series
Ratings
46
Breaking BadRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Mrs. AmericaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 1.5
GleeRated ★ 3.5