Movies
Ratings
669
We Need to Talk About KevinRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
DenialRated ★ 1.5
I Care a LotRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
The DigRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 1.5
The Best OfferRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5