Movies
Ratings
61
ParasiteRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5