Movies
Ratings
176
HancockRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 5.0