Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0