Movies
Ratings
1007
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5