Series
Ratings
65- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5