Series
Ratings
178
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 5.0
CastleRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
S.W.A.T. Season 3Rated ★ 3.0
S.W.A.T. Season 2Rated ★ 3.0
Love O2ORated ★ 3.0