Movies
Ratings
725
Ocean WavesRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The President's CakeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Young Mother's HomeRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5