Series
Ratings
20
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0