Titles you rated
ElementaryRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0