Movies
Ratings
1396
Project Hail MaryRated ★ 4.5
MuzzleRated ★ 1.5
A Working ManRated ★ 2.5
A Time to KillRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The RIPRated ★ 3.5
ArmorRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Special CorrespondentsRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Electric StateRated ★ 2.5
The Other GuysRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0