Movies
Ratings
212
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
The PredatorRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
The MegRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5