Movies
Ratings
1463
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5