Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0