Movies
Ratings
752
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.5
ZodiacRated ★ 1.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Labor DayRated ★ 4.5
Boy ErasedRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0