Movies
Ratings
927
LividRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The Seventh SealRated ★ 4.5
Darkest HourRated ★ 3.5
Private LifeRated ★ 4.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Fanny & AlexanderRated ★ 4.5
Varda by AgnesRated ★ 4.0
Petite MamanRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 0.5
Wild StrawberriesRated ★ 4.0