Movies
Ratings
152
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
DragonRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 2.0
You've Got MailRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0